Web Tasarımı - Uygulama - Script

Hazır Web Sitesi Temaları - 

Web sitesi oluşturmak isteyen bireysel ve kurumsal internet kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi, web dizayn işleminin zahmetli ve masraflı olmasıdır. Hesaplı fiyatlar üzerinden web sitenizi almaya karar verdiğinizde, sitenizi gerçekten hemen oluşturarak yayınlayabilmeniz için bazı ek özellikleri satın almanız beklenir. Domain, Hosting, Webmail, Admin Panel, Site Builder gibi ek özellikler için yıllık satın alım yaptığınızda, oluşturduğunuz web siteniz reklamlarda gördüğünüz fiyatların çok üzerinde bir maliyete ulaşır.

 

Hazır websitesi paketleri

 

NetYurdu, internette yaşanan bu problemi ortadan kaldırmak adına, farklı sektörlere ait hazır temalarıyla, tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Size 10 dakikada çok düşük fiyatlarla web sitenizi kurabileceğinizi söyleyen bazı internet domain - hosting şirketlerinin zor anlaşılabilir arayüzleri kullanım kolaylığı sağlamadığı gibi, çoğu zaman web sitenizin istediğiniz gibi olmamasına ya da daha fazla ücret ödemenize sebep olur. 

NetYurdu.com, sürükle bırak şeklinde oluşturarak hemen kullanıma başlayacağınız web siteniz için ek ücret talep etmez. Eğer bir alan adınız varsa derhal yıllık 199 Türk Lirası karşılığında sitenizi oluşturmaya başlayabilir ve herhangi bir sürpriz ücret ödemeden bireysel veya kurumsal dijital kimliğinizi oluşturabilirsiniz. 

Bununla birlikte ödemelerinizi kripto paralarla yapmanız durumunda ek % 25 indirime sahip olabilirsiniz.

Tasarımlarımıza hemen göz atmak ve size uygun tasarımı seçmek için lütfen tasarımlarımıza göz atın.